We zijn er nu ook voor u. ❤️ Alles wat u nu moet weten! Meer informatie hierover >

Meetinstructies dames

Uw lichaamslengte en uw maten bepalen de maatcategorie en de bijbehorende bestelmaat. Meet uw lichaamslengte:.

  • 165 tot 172cm: Normale maten (N)
  • 157 tot 164cm: Korte maten (K)
    - tot 156 cm: Extra korte maten (EK)
    - vanaf 172cm: Lange maten (L)
    Meet vervolgens de borst-, taille- en heupomvang, vergelijk de getallen met die in de tabel hiernaast en bepaal zo uw confectiemaat. Voor de wat steviger gebouwde dames bieden wij veel modellen in grote maten aan.

Bij dubbele maten komt de wijdte altijd overeen met die van de grootste confectiemaat. Voorbeeld: 40/42 komt qua wijdte overeen met mt. 42.

141 masstabelle-damen nl

A Borstomvang, over het breedste deel

B Bovenlichaamsomvang, onder de buste

C Tailleomvang, boven de heupen

D Heupomvang, op het breedste deel van de heupen

Informatie over de maten

Borstomtrek82-8586-8990-9394-9798-102103-107
Tailleomtrek67-7071-7475-7879-8283-8788-93
Heupomtrek92-9596-9899-101102-104105-108109-112
N-maat363840424446
K-maat181920212223
EK-maat185195205215225235
L-maat727680848892

Borstomtrek108-113114-119120-125126-131132-137138-143
Tailleomtrek94-99100-106107-112113-119120-126127-133
Heupomtrek113-116117-121122-126127-132133-138139-144
N-maat485052545658
K-maat24252627--
EK-maat245255265275--
L-maat96100104108--

Elastische slips en broekjes

Taillewijdte in cmMatenInternationale maten
63-6736/3865
68-7238/4070
73-7740/4275
78-8242/4480
83-8744/4685
88-9246/4890
93-9748/5095
98-10250/52100
103-10752/54105
108-11254/56110
113-11756/68115

Damesonderhemden

MatenStandaardlengte in cm, ca.Lang model in cm, ca.
386268
406470
426672
446674
466676
486878
506880
527082
547084
567286
587288


Panty

  • Maat 1 = 43-45 (beenlengte 38/40, broekje zoals bij 44/46)
  • Maat 2 = 45-47 (beenlengte 40/42, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 3 = 47-49 (beenlengte 42/44, broekje zoals bij 48/50)
  • Maat 4 = 49-51 (beenlengte 44/46, broekje zoals bij 52/54)
  • Maat 5 = 51-53 (beenlengte 46/48, broekje zoals bij 52/54)

Voor mollige vrouwen bieden we enkele panty‘s ook in speciale maten aan. Dat wil zeggen dat het broekje groter is dan normaal, maar de beenlengte is ongewijzigd. Draagt u bijvoorbeeld maat 38-40 en wilt u meer ruimte op de heupen, rond de taille of bij de billen, kies dan voor maat 43-45.


Beha’s en body’s

Geef bij uw bestelling altijd het artikelnummer, de cupmaat en de bestelmaat op!

Omvang bovenlichaam in cmBusteomvangincmInter- nationale behamaat = bestelmaat
Cup A kleine busteCup B gemiddelde busteCup C vollere busteCup D volle busteCup E (DD) grote busteCup F stevige busteCup G zeer volle
buste
63-6777-7979-8181-8383-85---65
68-7282-8484-8686-8888-9090-9292-9494-9670
73-7787-8989-9191-9393-9595-9797-9999-10175
78-8292-9494-9696-9898-100100-102102-104104-10680
83-8797-9999-101101-103103-105105-107107-109109-11185
88-92102-104104-106106-108108-110110-112112-114114-11690
93-97107-109109-111111-113113-115115-117117-119119-12195
98-102112-114114-116116-118118-120120-122122-124124-126100
103-107117-119119-121121-123123-125125-127127-129129-131105
108-112-124-126126-128128-130130-132132-134134-136110
113-117-129-131131-133133-135135-137137-139139-141115
118-122-134-136136-138138-140140-142142-144144-146120
123-127-139-141141-143143-145145-147--125

Onze pasvormservice voor u

Bovenkleding

Onze bovenkleding worden in de standaardmaten per confectiemaat ca. 1 cm langer. Welk model het artikel van uw keuze heeft en welke lengte het heeft in maat 42, leest u in de beschrijving. Het merendeel van onze collectie bieden we in al jarelang bekroonde flatteuze modellen aan.

Broeken

Vanaf nu vindt u bij bijna al onze broeken een stadsnaam die voor de desbetreffende snit staat. Als u eenmaal de perfecte snit voor uw figuur hebt gevonden, hoeft u in de toekomst bij het kopen van een broek alleen op de stadsnaam te letten. Makkelijker kan niet!

De snit verschilt bij de afzonderlijke modellen qua taille, breedte van de bovenbenen en voetwijdte, die verschillend worden gecombineerd. Zo is er voor ieder figuur de perfecte snit!


5-pocketbroek

SnitTailleBovenbenenVoetwijdte
Nicecomfortabelnormaalnormaal
Parijscomfortabelslanknormaal
Londeniets verlaagdslanksmal
New Yorkiets verlaagdnormaalsmal


Stoffen broek

SnitTailleBovenbenenVoetwijdte
Bonncomfortabelcomfortabelnormaal
Berlijncomfortabelnormaalnormaal
Hamburgcomfortabelnormaalsmal
Madridcomfortabelslanksmal
Nieuwsbrief
  • Actuele koopjes
  • Exclusieve aanbiedingen & waardebonnen
  • Gratis verzending
Aanwijzing inzake gegevensbescherming
Onze nieuwsbrief
Meld u nu aan en ontvang een Gratis verzending!
Aanwijzing inzake gegevensbescherming