📧 Meldt u nu aan voor onze nieuwsbrief en ontvang 20% korting op alles* 📧
- ...
- |Startpagina
- |Dames
- |Kleding
- |Jeans
- |Jeansbermuda





• Voor figuren met veel buik en smalle bovenbenen
• Push-up-naden, V-vormige ceintuurlussen achter
• Extra smalle pijpen in bermudalengte
• Denim van katoen, met stretchgehalte
• Ondersteunt ‘Cotton made in Africa’
Extra smalle jeansbermuda in de curvy snit SUSANNE. De korte broek is perfect afgestemd op figuren met meer buik en zeer smalle benen en bovenbenen. Verder is hij ongecompliceerd met een verstevigde band, ceintuurlussen, steekzakken voor en geborduurde zakken achter. De push-up-naden achter vormen een mooi zitvlak, de V-vormige ceintuurlussen zorgen ervoor dat de ceintuur ook bij het zitten achter niet uitsteekt. Een individuele wassing en contrastnaden zorgen voor een modieuze finish.
Meer over de pasvorm
De pasvorm SUSANNE heeft extra smalle pijpen en biedt tegelijkertijd comfortabele ruimte bij de band – de ideale pasvorm voor iedereen die veel buik en zeer smalle bovenbenen heeft. Zoomwijdte ca. 34 cm.
Meer over het materiaal
Het elastische denim is gemaakt katoen.
- Bestelnummer: 357.151.011
- Merk: sheego
- Duurzaamheid: Cotton made in Africa MB
- Snitvorm: Smal
- Bond: Verstevigde band
- Sluiting: Knoop met ritssluiting
- Materiaal: 99% Katoen, 1% Elastan
- Kleur: blue denim
- Zakken: steekzakken
- Stretch: Met stretch
- Lengte: Kort
- Wasvoorschriften: fijnwas tot 30 graden
- Aanvullende informatie: Binnenbeenlengte ca. 31 cm
Als de levering niet aan je verwachtingen voldoet, kun je de goederen gratis naar ons retourneren. Verdere informatie over de retourvoorwaarden.
Hoe werken beoordelingen?
_NL.png)