- ...
- |Startpagina
- |Dames
- |Kleding
- |Pullovers
- |Lange pullovers
- |Sweatshirt met capuchon






- Capuchon met bindstrikje van fluweel en lurex
- Siersteentjes op de schouder, V-hals
- Oversized model, achter langer dan voor
- Ribboordjes, splitten in de zoom
- Van katoen, ondersteunt Cotton made in Africa
Dit sweatshirt combineert casual comfort met vrouwelijke details, die het tot een echte favoriet maken. Siersteentjes op de schouder geven de look een vrouwelijke twist. Ook het van fluweel en lurex gevlochten bindstrikje aan de capuchon is een decoratief detail. De V-hals laat het bovenlichaam langer lijken. Ribboordjes aan alle zomen maken de look sportief af.
Meer over de pasvorm
Het casual oversized model zit ontspannen en losjes. De achter langere zoom valt flatteus over het zitvlak, terwijl zijsplitten voor bewegingsvrijheid zorgen.
Meer over het materiaal
De jersey van comfortabel katoen voelt zacht aan op de huid en zorgt voor een goed draaggevoel. Het materiaal past zich dankzij stretch aangenaam aan en biedt extra bewegingsvrijheid.
- Bestelnummer: 642.689.011
- Snitvorm: oversized
- Beugel: false
- Mouwlengte: Lange mouwen
- Detail: V-hals
- Merk: sheego
- Binnenmaterial: false
- Capuchon: vast
- Kraagvorm: capuchonkraag
- Bijzonderheid: Siersteentjes
- Stretch: Met stretch
- Kleur: kers
- Materiaal: 95% Katoen | 5% Elastan
- Stofsoort: Sweatstof
- Aanvullende informatie: Lengte ca. 78 cm
- Vorm: oversized
- Wasvoorschriften: machinewas
Als de levering niet aan je verwachtingen voldoet, kun je de goederen gratis naar ons retourneren. Verdere informatie over de retourvoorwaarden.
Hoe werken beoordelingen?