- ...
- |Startpagina
- |Dames
- |Kleding
- |Breimode
- |Cardigans
- |Lang gebreid vest






- Ruitpatroon rondom in jacquarddesign
- Afkledende reverskraag
- 2 opgestikte zakken met ribboordjes
- Recht, extra lang model
- Hoogwaardige viscose
Dit lange vest maakt indruk met zijn originele ruitpatroon rondom in jacquarddesign. De reverskraag laat het bovenlichaam langer lijken en geeft de look een elegant tintje, terwijl de opgestikte zakken met fijne ribboordjes praktische opbergruimte bieden. Een favoriet die door zijn lengte van 110 cm een bijzonder flatteus silhouet tevoorschijn tovert.
Meer over de pasvorm
Het rechte model valt lekker losjes en biedt een optimale pasvorm voor verschillende figuurtypes. De doorknoopsluiting en de lange mouwen maken de ongecompliceerde snit af.
Meer over het materiaal
Het hoogwaardige jacquard van zachte viscose maakt indruk door zijn gestructureerde look en kan eenvoudig worden gewassen. Het veelzijdige materiaal maakt dit item tot een betrouwbare metgezel voor veel gelegenheden.
- Bestelnummer: 649.871.011
- Kraagvorm: reverskraag
- Mouwlengte: Lange mouwen
- Materiaalsfunctie: Wasbaar
- Snitvorm: Recht
- Beugel: false
- Merk: sheego
- Binnenmaterial: false
- Zakken: opgestikte zakken
- Materiaal: 50% Viscose | 26% Polyamide | 24% Polyester
- Sluiting: van rechts naar links (dames)
- Kleur: zwart/grafiet geruit
- Stofsoort: Jacquard
- Aanvullende informatie: Lengte ca. 100 cm
- Vorm: Recht
- Wasvoorschriften: machinewas
Als de levering niet aan je verwachtingen voldoet, kun je de goederen gratis naar ons retourneren. Verdere informatie over de retourvoorwaarden.
Hoe werken beoordelingen?